ART / Lithographs / Litograph in colors 9557231
nr 955 7231
Inger Rydén
(f. 1944), Sverige
Inger Rydén (b. 1944), "Törnrosa sov i hundra år", 41/350, sheet: 46x62,
LITOGRAPH IN COLORS, Inger Rydén (f. 1944), "Törnrosa sov i hundra år", 41/350, bladets mått: 46x62
Inger Rydén, born 1944, Swedish painter and illustrator.
400
SEK 300
Monday April 20 2015
at 19:50:23
150 kr
200 kr
250 kr